پایگاه فرهنگی شهید دشتیشنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

نمایشگاه کتاب فرانکفورت در جیب مخاطبان | پایگاه فرهنگی سردار شهید حاج حسن دشتی

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شصت و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت امسال میزبان حدود ۲۸۰ هزار بازدیدکننده خواهد بود.

 دوره شصت و ششم نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت امسال میزبان حدود ۲۸۰ هزار بازدیدکننده خواهد بود. در این نمایشگاه بیش از ۳۴۰۰ همایش و رویداد مختلف برپا می‌شود اما افتتاح رسمی در روز ۷ اکتبر (۱۵ مهر) خواهد بود و نمایشگاه تا ۲۰ مهر دایر است.

 

* ۹ هزار و ۳۰۰ خبرنگار از ۷۱ کشور

۹۳۰۰ روزنامه نگار از ۷۱ کشور جهان اخبار این نمایشگاه کتاب را منعکس می‌کنند چرا که نمایشگاه کتاب فرانکفورت بزرگترین رویداد رسانه ای برای این صنعت است،

در اتاق خبر، برای اهالی رسانه یک نمای کلی از تمام کانال های ارتباطی نمایشگاه کتاب، اخبار منتشر شده در مطبوعات و رسانه های اجتماعی، وبلاگ نمایشگاه کتاب و همچنین خبرنامه های و مجله آنلاین فرانکفورت فصلنامه (FQ ) در دسترس خبرنگاران قرار می‌گیرد.

مرکز مطبوعات (سالن ۴٫۱٫ Q 65) در نمایشگاه کتاب فرانکفورت است به طور انحصاری برای ارائه خدمات به خبرنگاران برپا شده، اهالی رسانه با دسترسی به تلفن، فکس، اتصال ISDN، اینترنت، Wi-Fi و ایستگاه های کاری PC و یک اتاق عایق صدا برای انجام مصاحبه می‌توانند به ارسال خبر بپردازند.

 

* نمایشگاه کتاب فرانکفورت در جیب مخاطبان

نرم افزاری برای آیفون، آی پاد و گوشی‌های آندروید مهیا شده تا مخاطبان تمام جزئیات در مورد نمایشگاه کتاب ۲۰۱۴ فرانکفورت را به صورت رایگان در هر زمان و در هر مکان بر روی دستگاه تلفن همراه خود اختیار داشته باشند.

* تجربه تنوع تورها نمایشگاه کتاب

امسال بازدید کنندگان تجاری و عموم مردم می توانند بیشتر در مورد نمایشگاه کتاب فرانکفورت در یک تور موضوعی یاد بگیرند. در این تور لیدر های کارشناسی حضور خواهند داشت زیرا این تورها موضعی خواهد بود و مشتاقان می‌توانند اطراف این نمایشگاه که به موضوعات خاص مرتبط است را دیده و با آن آشنا شوند.

نمایشگاه کتاب  13930713000177_PhotoL

نظرات و ارسال نظر